Копитін Ігор Володимирович

Український підприємець, керівник міжнародного бізнесу з торгівлі автозапчастинами для дизельних авто ТОВ “Автомодерн”. Закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова за спеціальністю «Правознавство». З 2009 року - керівник з продажу та технічного обслуговування літаків та гелікоптерів, а також, міжнародної школи підготовки приватних та комерційних пілотів. Керівник багатьох IT стартапів. Чемпіон Європи з рукопашного бою у 2009 р.

Illustration
icon

Цінності

Чесність, порядність та позитивний настрій - саме ті цінності, що допоможуть змінити країну на краще.
Реформи повинні позитивно позначатися на кожній Людині, а не на десятьох сім’ях.
Також безпека та розвиток дітей, як майбутнього країни - це головна мета для мене, як для батька.

icon

Цілі

- збільшення видобутку вітчизняного газу та розвитку «зеленої» енергетики для зменшення вартості комунальних послуг.- запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних, плюс доплати за кваліфікацію та стаж.- зменшення вартості ліків шляхом ліквідації несправедливих і корупційних націнок.

icon

Соціальна відповідальність

Як ваш представник у Верховній Раді беру на себе зобов’язання працювати в інтересах народу України, голосувати по совісті, домогтися скасування депутатської недоторканності та регулярно звітувати перед вами, бути доступним для вас.

Програма

  • 01. Найгірші дороги ремонтуються першими“Найгірші дороги ремонтуються першими” - за таким принципом буду добиватися від уряду прозорого механізму ремонту доріг.

  • 02. Медицина має бути доступною для кожного жителя МиколаївщиниВізьму під власний контроль проведення медичної реформи в закладах охорони здоров’я округу.

  • 03. Безпека понад усеПрагну зробити округ кращим і безпечнішим для наших дітей та батьків.

Звя’затись за поштоюmoc.liamg%40921.nitypok.rohi

Звя’затись за телефоном
+380930504451
+380930504465

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності